Наша місія

Мастер Шентан Су. Фото: Максим Фесенко

Майстер Шентан Су. Фото: Максим Фесенко

Місія Інституту Blue Mountain – ділитися знаннями про мистецтво співпраці із законами природи та Ци, елементарною складовою всього сущого.

Ми займаємося просторовим дизайном, феншуй традиційної Школи Форм, питаннями оздоровлення, самопізнання, спілкування, комунікацій, а також внутрішньої алхімії та медитації.

“У гармонії з природою, у злагоді з серцем” – керівний принцип Інституту “Блу Маунтин”.

“Я, фахівець з маркетингу, займався на всіх семінарах Інституту “Блу Маунтін”. Краса феншуй Школи форм у тому, що її ключові принципи можна застосовувати практично в усьому: у маркетинговій стратегії, дизайні інтер’єру, розробці логотипу. Щодня я застосовую принципи феншуй, отримані від доктора Су” – Крісті Редек

На Заході феншуй зараз популярний, як ніколи раніше. По всьому світу було видано безліч книжок, відбуваються курси та семінари. Але часто люди помічають, що чим більше книжок з Фен Шуй вони читають, тим менше вони щось розуміють. Перша книга пробуджує інтерес, друга суперечить першій, а третя книга взагалі не має сенсу. На цій стадії багато людей просто втрачають інтерес до предмета, заперечуючи Фен Шуй або сприймаючи його як примху, східний містицизм.

Що ж таке справжній феншуй?

Феншуй – це давнє традиційне вчення про те, як людям жити в гармонії із законами природи. У сучасному світі багато хто з нас відчуває віддаленість від цих природних законів.

Розуміючи, що осягнення мудрості феншуй дає змогу примножити багатство, здоров’я і любов, ми намагаємося застосовувати феншуй у житті.

Чому наш Інститут називається “Блу Маунтин”

Подпишитесь на нашу рассылку:


11 − seven =

New user? | Forgot your password?