Феншуй

Фэншуй
Феншуй – це наука і мистецтво про дизайн життєвого простору, засноване на філософії життя в гармонії з природою. Слово “феншуй” складається з двох ієрогліфів: фен (风) – означає вітер, і шуй (水) – вода. Вітер і Вода – це дві найсильніші стихії нашої планети. Це основні форми енергії: ті, що проникають, живлять, впливають на всіх живих істот.

Феншуй розглядає ци, енергетичну складову природи, як основу будь-якого дизайну. Поняття “ці” (або “ци”) використовують усі, кого цікавить китайська метафізика і феншуй. Ці (або Ци, енергія) будь-якого місця впливає на наше здоров’я, взаємини, благополуччя, кар’єру, навчання, загальне відчуття щастя.

Феншуй вивчає характеристики потоків Ці, прагнучи врівноважити енергетичні потоки. Суть у тому, щоб перетворити надто швидкі й занадто повільні потоки Ці на плавні потоки.

З погляду феншуй, будь-яка будівля – це не лише фізичне тіло, а й енергетичне тіло, а також носій інформації. Тому на додаток до факторів, які зазвичай враховують архітектори в процесі будівництва, феншуй-дизайн бере до уваги фактор енергії Ці. Хороша Ці та, відповідно, хороші взаємини, проявляються завдяки правильно обраному місцю для будинку, формі будівлі та розташуванню в ній кімнат.

Як же працювати з Ці, адже це невидима субстанція? Школа форм феншуй навчає цього.

Головна концепція Школи форм говорить: “форма визначає енергію”. Енергію Ці ми можемо “побачити” завдяки формам.

Форма будь-якого об’єкта несе енергію та інформацію, які ми вчимося розпізнавати і враховуємо під час облаштування малих і великих просторів.

Сьогодні носієм традиції феншуй та лінії спадкоємної передачі знань Школи форм феншуй є тайванський майстер Шентан Су, засновник Інституту Blue Mountain.


Храм Неба в ПекинеФеншуй Школи форм

Феншуй Школи форм лежить в основі дивовижних архітектурних творінь, створених у Китаї протягом тисячоліть. Школа форм є найстарішою і вважається фундаментом усіх інших шкіл феншуй, які з’явилися пізніше.

Школа форм феншуй навчає того, що форма визначає енергію. Усі навколишні форми – наприклад, форми об’єктів природи, міста, багатоповерхового будинку, приватного будинку, інтер’єру окремої кімнати – зумовлюють енергію місця, в якому ми перебуваємо. Ця енергія впливає на здоров’я, добробут і взаємини мешканців цього простору, в кращий або гірший бік.

Феншуй Школи форм – це класичний, традиційний феншуй, він слідує природним законам і здоровому глузду. Його концепції доступні, прості й мають силу.

Навчаючись розуміти енергію форм навколо нас, ми знаходимо здатність розрізняти енергію якогось конкретного місця, а також облаштовувати житловий простір так, щоб перебувати в гармонії з енергетичними характеристиками цього місця.

Люди в усьому світі протягом історії мали розуміння того, як навколишні форми впливають на людину. У Китаї завдяки тривалому і безперервному періоду розвитку це знання відточили до чистої науки. В універсальних принципах Школи форм феншуй міститься знання, накопичене протягом тисяч років.

Порівняно зі Школою Форм, що має тисячолітню історію, космологічний підхід у феншуй молодий – він з’явився кілька сотень років тому, наприкінці правління династії Мін.

Тренінги в Інституті “Блу Маунтин” включають аналіз космологічних шкіл феншуй (Ба Жай, або Восьми Будинків, Сань Юань, або Літаючих Зірок, і Сань Хо), але головним предметом безумовно є Школа форм.

Скандинавский стиль в дизайнеВсе про феншуй

На нашому сайті Ви знайдете корисну практичну інформацію щодо традиційного феншуй та сферами його прикладного застосування у повсякденному життя:

Книги феншуй

Єдина у світі книга про традиційний феншуй Школи Форм – Форма визначає енергію. Найповніша книга про феншуй від Майстра Шентана Су.

Книга “Правда про феншуй” – відповість на всі найпоширеніші запитання, які зустрічаються на семінарах і тренінгах феншуй. Коротко і ємко майстер Шентан Су розкриває суть феншуй, розвінчуючи міфи і забобони, які накопичилися в популярній літературі, щодо феншуй.

Феншуй прогнози

Ми публікуємо феншуй прогнози на кожен рік. Автори прогнозів – майстер феншуй Шентан Су і керівник Інституту Blue Mountain Тарас Литвин. Крім загальної характеристики року ви дізнаєтеся про індивідуальні особливості кожного з 12 знаків зодіаку. Східний гороскоп розставляє свої акценти, які доповнюють загальну картину сприйняття року як циклу розвитку окремої людини, а також країни, і людства загалом.

Навчання феншуй

Ми навчаємо феншуй традиційної Школи форм, яка є основою для всіх наявних у світі шкіл феншуй. Це база, без якої легко заплутатися в суперечливій літературі так званого мак-феншуй або фастфуд-феншуй.

Інститут “Блу Маунтін” пропонує очне та заочне навчання у вигляді групових онлайн вебінарів, індивідуальних скайп-конференцій, а також тренінгів, семінарів, лекцій, майстер-класів та виїзних поглиблених ретритів.

Крім того, великий масив знань, якими володіє майстер Шентан Су – це оздоровчі практики, зокрема дихальні та техніки цигун. Тренінги для здоров’я засновані на холістичному – цілісному – підході до людини, сприяючи зціленню і тіла, і душі.

Рекомендуємо придбати відео-записи семінарів Майстра Шентана Су, які він провів у 2018 року в Києві.

Подпишитесь на нашу рассылку:


nineteen − 3 =

New user? | Forgot your password?