Відгуки про феншуй лекції

Інститут Блу МаунтинПро насВідгуки про феншуй лекції

Відгуки про лекції та заняття, які проводив Тарас Литвин

1. Денис Колибо, доктор біологічних наук, завідувач лабораторії імунобіології, відділ молекулярної імунології Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України:

Вчора (серпень 2022 року) відвідав лекцію Тараса Литвина, присвячену загальному огляду положень Фен-Шуя. Узнав багато цікавого, тепер навіть зможу підтримувати бесіду з китайцями на цю тему. Коли вони мені розповідали, що навіть за часів Мао, Пекін забудовувався виключно за правилами Фен-Шуя, мені в це слабо вірилось. Зараз, мабуть, зможу це перевірити, принаймні «на перший погляд», ІМХО.

Що стосується самого Фен-Шуя, то, як мені здалося з першої лекції Тараса Івановича, це може бути не тільки якесь містичне вчення, але і повністю матеріалістичне. Це, так би мовити, спроба древніх китайців формалізувати закони гармонії, принаймні те, що стосується форми і розташування. Без спору, інтуїтивне сприйняття законів гармонії закладено в нас самою природою.

Наприклад, всі ми можемо відрізнити красиву музику від випадкового набору нот. Проте, закони музичного гармонійного ряду мало хто з нас знає. Так і в формі, в архітектурі, в мистецтві. Те що створено природою – гармонійне з самого початку, проте, що створює людина має бути узгоджене з природою. Мабуть, Фен-Шуй один із інструментів, проте не єдиний, цього узгодження. Є ще інтуїція, здоровий глузд, народний спадок, витвори митців.

Що стосується самого викладача, то без сумніву, він талановитий викладач. Відчувається академічна школа. Вміння донести складні речі за допомогою декількох речень, навіть слів. Гармонія, природа, «місце сили», «Інь і Ян», вітер і вода. Особливо сподобалися приклади з зоопсихології). А ще – вміння вислухати питання всіх, та, за можливості, відповісти. Дякую, Тарасе! Успіхів тобі!

2. Тетяна Б:

Лекція по фен-шуй (серпень 2022) була змістовною та корисною для життя. Саме головне – це подача інформації, яку лектор Тарас доносить до слухача так, як зрозуміло пересічному слухачу, який ніколи не стикався з напрямком фен-шуй. Ці знання можуть змінити життя людини і покращити якість, якщо інформацію використовувати. Тарас терпляче відповідає на всі запитання учнів і доступно розжовує незрозумілі речі 🙂

Окремо треба сказати за атмосферу навчання, яка дружня. Група була зацікавлена в отриманні нових знань. Окрема подяка Костянтину за наданий простір. В подальшому чекаю на нові знання і приємні зустрічі. Всіх закликаю отримувати знання в новому напрямку, який буде тільки покращувати кожен ваш день!

Подпишитесь на нашу рассылку:


18 − 8 =

New user? | Forgot your password?